Електромобілі для населення можуть подешевшати на 40%


20.03.2017 13:33
Прочитали: 73 раз(а)
ПечатьПечать

Глава Мінінфраструктури зазначив, що електромобілі для населення можуть подешевшати більш ніж на 40%, якщо в Україні буде прийнятий законопроект щодо стимулювання розвитку галузі електричного транспорту.

Електромобілі для населення можуть подешевшати на 40% після прийняття законопроекту "Про стимулювання розвитку ринку електричного транспорту в Україні", який передбачає зменшення ПДВ та скасування збору акцизу на імпорт і продаж електромобілів.

Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури, про це заявив міністр Володимир Омелян під час зустрічі робочої групи, яка працює над заходами щодо стимулювання розвитку галузі електричного транспорту в Україні.

"Електромобілі для населення можуть подешевшати більш ніж на 40%, якщо наш законопроект буде прийнятий", - цитує прес-служба Омеляна.

У прес-службі відзначили, що законопроект передбачає заходи зі стимулювання попиту на електричний транспорт, створення сприятливих умов для залучення стратегічних інвесторів і розвитку національного виробництва, поліпшення бізнес-клімату для малого та середнього бізнесу в сфері пасажирських перевезень, розвиток інфраструктури і підвищення комфорту володіння електричним транспортом.

Учасник робочої групи щодо законопроекту "Про стимулювання розвитку ринку електричного транспорту в Україні" Олександр Озеран повідомив, що проект закону буде внесений до Верховної Ради приблизно через 2 тижні.

"Законопроект" Про стимулювання розвитку ринку електричного транспорту в Україні "передбачає зменшення ПДВ та усунення збору акцизу на імпорт і продаж електромобілів. Поки він проходить стадії обговорення і буде внесений до Верховної Ради через 2 тижні", - сказав він.

У грудні 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав зміни до Закону "Про Митний тариф" щодо ввізного мита на електромобілі ", якими встановлюється нульова ставка ввізного мита на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами. У листопаді 2015 року Верховна Рада не прийняла проект закону №1912 "Про внесення змін до розділу ХХ" Перехідні положення "Податкового кодексу України, що передбачає тимчасове, до 1 січня 2020 року, звільнення від податку на додану вартість та акцизного збору операцій з ввезення і постачання на митній території України транспортних засобів, оснащених електричними двигунами.


Copyright 2017. Информационный портал "HotNews"
hot-news.in.ua

Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на hot-news.in.ua. Для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет-изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
С редакцией портала можно связаться по email info@hot-news.in.ua